Als Maartje vrije tijd heeft gaat ze graag op pad in eigen stad en natuurlijk op de fiets (als echte Nederlandse). Maar als zoontje Vito mee gaat, is het belangrijk om een buggy mee te nemen. “Jullie kennen het wel, twee is nee. Ook al kunnen ze lopen, een hele dag is toch best een pittige inspanning en dan is het fijn dat ze in een buggy tot rust kunnen komen. Door de elastieken band van de Joolz Aer neem ik de buggy gemakkelijk mee op de fiets (en niet geheel onbelangrijk, hij weegt maar 6kg) en dat maakt alles toch wat makkelijker’’.
Als je met een peuter op stap gaat, moet je natuurlijk altijd het een en ander meenemen en daar weet Maartje alles van af: luiers, water, een kleed, speeltjes, eten etc. en ten slotte een goed boek, want lezen is een echte hobby van haar. Boft zij dat de Joolz Aer veel opbergruimte heeft! “Het scheelt zo erg dat je niet de hele dag hoeft te sjouwen. Door de grote boodschappenmand hoef ik niet een grote tas mee te nemen, en de Joolz Aer heeft ook nog eens een geheime opbergruimte waar ik mijn boek in kwijt kan, handig”
En zo te zien zit Vito er ook helemaal goed bij, want wij denken natuurlijk aan het comfort van zowel kind als ouder. “Het is fijn dat ik een lekker lang stuk met Vito kan wandelen zonder dat hij last krijgt van zijn rug of nek en hij blijft gerust zitten als we een koffietje drinken bij café Thijsen. Ideaal toch?”.